АД "Водостопанство на РСМ" - Скопје

   

Календар на активности
Пон Вто Сре Чет Пет Саб Нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

123

Рачно чистење на дел од Бањичкиот Систем, во атар на село Бањица, Општина Гостивар

 

456

Рачно чистење на дел од Бањичкиот Систем, во атар на село Бањица, Општина Гостивар

789

Машинско чистење на дел од терцијарниот земјен канал во атар на с.Форино, Општина Гостивар

 

   

Користиме колачиња (cookies)
Ние користиме колачиња на нашата веб-страница. Некои од нив се од суштинско значење за работата на страницата, додека други ни помагаат да ја подобриме оваа страница и корисничкото искуство (колачиња за следење). Можете сами да одлучите дали сакате да дозволите колачиња или не. Забележете дека ако ги одбиете, можеби нема да можете да ги користите сите функционалности на страницата.